Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
 • 18/05/2023
  Ulusal Staj Programı’ndan Sunulan Staj İmkânı İlk Ayda Rekor Sayıya Ulaştı
  Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından üç yıldır başarı ile yürütülen Ulusal Staj Programı’nda 407.319 öğrencinin yer aldığı stajyer havuzu 13 Nisan itibarıyla işverenlerin erişimine açıldı.
  Devamı
 • 13/04/2023
  Ulusal Staj Programı Stajyer Havuzu İşverenlerin Erişimine Açıldı
  Gençlerimizin istihdam edilebilirliklerini desteklemek amacıyla, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından üç yıldır başarı ile sürdürülen, kamu kaynaklarının fırsat eşitliği, liyakat ilkelerine uygun olarak ve şeffaf bir şekilde sunulduğu U
  Devamı
 • 02/03/2023
  Deprem Felaketi Nedeniyle Ulusal Staj Programı Yeni Başvurulara ve Şehir Tercihi Güncellemelerine Açıldı
  Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından düzenlenen #UlusalStajProgramı deprem felaketi nedeniyle yeni başvurulara ve şehir tercihi güncellemelerine açılmıştır.
  Devamı
 • 07/02/2023
  Şubat Ayında Gerçekleştirilmesi Planlanan Ulusal ve Uluslararası Kariyer Fuarları Ertelendi
  Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda düzenlenmesi planlanan Ulusal ve Uluslararası Kariyer Fuarları, 06.02.2023 tarihinde ülkemizde meydana gelen acı depremler sebebiyle ertelenmiştir.
  Devamı
 • 23/01/2023
  Dünyanın Yetenek Üssü Olma Yolunda Yeni Bir Adım Daha: Uluslararası Kariyer Fuarları
  Türkiye’nin, “Dünyanın Yetenek Üssü” olarak konumlandırılması hedefiyle, dört yıldır ülkemizin 23, dünyanın ise 14 farklı noktasında Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda başarıyla sürdürülen Kariyer Fuarları bu yıl uluslararası d
  Devamı
 • 31/10/2022
  E-İnsan Tanıtım Töreni Gerçekleştirildi
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, “e-İnsan Programı”nda yaptığı konuşmada, “Biz, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla tüm çalışmalarının merkezine insanı yerleştirmiş bir hükûmetiz."
  Devamı
 • 28/09/2022
  Ofisimiz ve Anadolu Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
  Anadolu Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında 30 bini aşkın eğitim materyalinin #UzaktanEgitimKapisi üzerinden kamu çalışanlarımızın hizmetine sunulması hususunda protokol imzalanmıştır.
  Devamı
 • 01/08/2022
  Türk Devletleri Teşkilatı İnsan Kaynakları Toplantılarının İlki İstanbul'da Gerçekleştirildi
  İnsan kaynakları yönetimi alanında güncel uygulamalar, karşılaşılan zorluklar, çözüm önerileri ve iş birliği fırsatların ele alınması amacı ile 27-29 Temmuz 2022 tarihleri arasında
  Devamı
 • 21/02/2022
  Yetenek Her Yerde Bölgesel Kariyer Fuarları Başlıyor
  Üniversiteli gençlerimizin istihdam edilebilirliklerinin artırılması, iş ve staj imkânlarına erişimde fırsat eşitliği sağlanması ve tüm gençlere birer yetenek olduklarının hissettirilmesi amacıyla Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda düzenlenen Yetenek Her Yerde Bölgesel Kariyer Fuarları, 2 Mart’ta Samsun’da gerçekleştirilecek ilk fuar ile başlıyor.
  Devamı
 • 07/02/2022
  Ulusal Staj Programı 2022 Başvuruları Açıldı
  Cumhurbaskanligi Insan Kaynaklari Ofisi koordinasyonunda, kamu kurumlarimiz ve özel sektörden gönüllü isverenlerin katilimi ile “Senin Için Seferbiriz” temasi altinda 2020 yilindan bu yana yürütülen Staj Seferbirligi Programi’nin kapsami 3. yilinda, ülkemizin istihdam politikalari paralelinde genisletildi ve adi “Ulusal Staj Programi” olarak degistirildi.
  Devamı