Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından “TALENT HUB of the NEW CENTURY” temasıyla 5-6 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde ilki gerçekleştirilen uluslararası forumdur. Forum’da; kamu kurumlarının, özel sektör kuruluşlarının, yerel yönetimlerin ve akademi camiasının insan kaynakları profesyonelleri ile Uluslararası Çatı Kuruluşların temsilcileri bir araya gelerek “İnsan”ın refahın odağında olduğu vurgusu ile bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmuştur.

İnsan kaynakları profesyonelleri arasında bir köprü oluşturan Forum ile ulusal ve uluslararası düzeyde başarısı kanıtlanmış insan kaynakları uygulamalarının paylaşılması, farklı kurum ve organizasyonlardan temsilcilerin bir araya gelerek kalkınma odağında geleceğin insan kaynakları için stratejiler geliştirmesi ve bu alanda farkındalık oluşturulması amaçlanmaktadır.

Forumda; farklı insan kaynakları uygulamalarına ilişkin alanında yetkin profesyonellerin sunumları, eş zamanlı paneller, başarısı kanıtlanmış iyi uygulamaların paylaşılacağı oturumlar ve alan-spesifik çalıştaylar gerçekleştirilmiştir.

Program hakkında detaylı bilgiye istanbulhrforum.org adresinden erişebilir; soru, görüş ve önerileriniz için info@istanbulhrforum.org e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Detaylı bilgi için istanbulhrforum.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
Ana Sponsor
Sponsorlar
Katkı Sağlayanlar