Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

İlki geçen yıl, 26 ülkeden 3.000'den fazla profesyonelin katılımı ve “Yeni Yüzyılın Yetenek Üssü” teması ile düzenlenen İstanbul İnsan Kaynakları Forumu’nun ikincisi 15 Aralık 2023 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir. Kamu kurumları, özel sektör kuruluşları, yerel yönetimler, akademi camiasının insan kaynakları profesyonelleri ve uluslararası çatı kuruluşların temsilcilerini bir araya getiren Forum’un bu yılki teması “Toplum 5.0” olarak belirlenmiştir.

İnsan kaynakları profesyonelleri arasında bir köprü oluşturan Forum ile ulusal ve uluslararası düzeyde başarısı kanıtlanmış insan kaynakları uygulamalarının paylaşılması, farklı kurum ve organizasyonlardan temsilcilerin bir araya gelerek kalkınma odağında geleceğin insan kaynakları için stratejiler geliştirmesi ve bu alanda farkındalık oluşturulması amaçlanmaktadır.

Forumda; farklı insan kaynakları uygulamalarına ilişkin alanında yetkin profesyonellerin sunumları, eş zamanlı paneller, başarısı kanıtlanmış iyi uygulamaların paylaşılacağı oturumlar ve alan-spesifik çalıştaylar gerçekleştirilmiştir.

Program hakkında detaylı bilgiye istanbulhrforum.org adresinden erişebilir; soru, görüş ve önerileriniz için info@istanbulhrforum.org e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİK TAKVİMİ
#yetenekheryerde